Anında Kurulum

Hosting ve bayi hosting siparişleriniz anında teslim edilmektedir. Sunucu siparişleriniz ise panel kurulumuna bağlı 2-4 saat arasında teslim edilmektedir.

Son Teknoloji

dataxi.com, DELL marka son teknoloji sunucuları ile dizayn edilmiş, yedekli altyapısı ile %99 uptime garantisi vermektedir.

7/24 Destek

Gerçek 7/24 teknik destek garantisini dataxi.com ayrıcalığı ile yaşayacaksınız. Üstelik 90 dakika içinde dönüş garantimiz var!

Kendinize Uygun Paketi Seçin!

Kafa karışıklığına artık son! Sizin için özel hazırladığımız hosting, bayi hosting ve sunucu paketi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Web Hosting

$ 20 / mon

 • 1 Alan Adı Barındırma
 • Sınırsız SSD Disk Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Sınırsız Mail Hesabı (250MB / Kota)
 • Ücretsiz Haftalık Yedekleme
 • Orijinal Lisanslı Türkçe cPanel
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL
Satın Al

Cloud Sunucu

$ 99 / mon

 • 4.0 Ghz vCPU
 • 8 GB Ram
 • 150 GB SSD Disk
 • İstanbul / Türkiye Lokasyon
 • Ücretsiz Aylık Yedekleme
 • Seçilebilir Linux / Windows İşletim Sistemi
 • Seçilebilir Kontrol Paneli
Satın Al

* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

Taleplerinize 90 dakika içinde yanıt garantisi veriyoruz.

Avantajlarımız

dataxi.com kalitesi ile hosting ve sunucu hizmetlerinin farkını yaşayacaksınız!

Orijinal Lisanslı Ürünler

dataxi.com'da tüm yazılımlar lisanslı orijinal ürünlerdir. Böylelikle sunucu güvenliği üst düzeyde tutulmaktadır.

cPanel ile Hızın Farkına Varın

Tüm hosting sunucularımızda orijinal lisanslı kullanılan cPanel, Cloudlinux, Imunify ürünleri ile hızın ve güvenliğin farkına varın.

%99 Uptime Garantisi

Sunucularımız TIER III verimerkezinde, yedekli altyapı ile çalışmaktadır. Altyapımızı 7/24 monitör ederek, %99 uptime garantisi veriyoruz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Hosting paketlerinde bulunan tüm sitelerinize Let’s Encrypt tarafından SSL kurulmaktadır. SSL sertifikalarınız 3 ay arayla otomatik olarak yenilenmektedir.

Ücretsiz Haftalık Yedekleme

Tüm hosting paketlerimiz haftalık olarak site ve sunucu bazlı yedeklenmektedir. Herhangi bir olumsuz durumda ücretsiz olarak yedekten geri dönüş yapılabilmektedir.

14 Gün İade Garantisi

dataxi.com olarak kalitemize güveniyoruz. Tüm hosting hizmetlerimizde 14 gün iade garantisi veriyoruz. Hizmetten memnun kalmazsanız kesintisiz iade alabilirsiniz.

7/24/365 gün satış desteği alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

1.000 üzerinde kurumsal ve bireysel müşterimize domain, hosting ve sunucu hizmetleri sağlamaktayız.

Cloud Teknoloji Markası

Cloud Teknoloji olarak +15 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz. Uzman teknik ekibimiz ve tecrübelerimiz ile bireysel kullanıcılara ulaşabilmek için aktif ettiğimiz dataxi.com markamız ile %99 uptime garantisi vererek sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Üst Düzey Güvenlik

Paylaşımlı tüm hosting ve bayi hosting sunucularımız orijinal lisanslı ürünler ile çalışmaktadır. Bu güvenliğin en önemli noktasıdır. Sunucularımız ek olarak Cloudlinux, Imunify 360 ve Kernelcare yazılımları ile güçlendirilmiştir. İlgili yazılımlar uzman ekibimizce sürekli olarak kontrol edilerek, güncelliğini korumaktadır.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Hosting ve bayi hosting sunucularımız sadece cPanel üzerinde hizmet vermektedir. cPanel üzerinde çalışan tüm siteleriniz ücretsiz olarak sunucularımıza taşınmaktadır. Sunucu hizmetlerinde ise seçeceğiniz kontrol panelien göre, aynı panel üzerinde taşıma işlemi ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

FAQ

Unlike shared hosting, our VPS solutions provide dedicated resources, enhanced security, and complete autonomy over your server environment. This ensures your website runs smoothly, handles increased traffic, and remains secure from potential threats, offering an ideal hosting environment for growing businesses and high-traffic websites.
At VPSNetHosting, we prioritize your data's security. Our servers employ advanced security protocols, including end-to-end encryption, DDoS protection, and regular automated backups, ensuring your sensitive information remains impervious to breaches and data loss.
Absolutely. We understand that businesses' needs change, which is why our VPS hosting plans are designed to be flexible. You can easily scale your services up or down based on your current requirements, ensuring you're only paying for what you need.
Yes, our dedicated support team is available 24/7 to assist you in setting up your VPS and addressing any concerns you may have. We're committed to ensuring your hosting experience is seamless and hassle-free.
Our VPS hosting is tailored for high performance, utilizing cutting-edge technology to provide unparalleled loading speeds and uptime. With dedicated resources, your high-traffic website can handle simultaneous requests with ease, offering a smooth user experience and maintaining optimal performance.

Bizimle İletişime Geçin

7 gün 24 saat soru ve sorunlarınızı uzman ekibimize iletebilirsiniz.

Cloud Teknoloji Anonim Şirketi

Sultan Selim Mah. NEF 09 Plaza 4. Levent B Blok No:7/121
Kağıthane – İstanbul

Maslak V.D. / 5470543764

Mersis No: 0547054376400001

dataxi.com bir Cloud Teknoloji Bilişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi markasıdır.